Privát hradec králové české ložnice

privát hradec králové české ložnice

Rezervujte si nejlepší ubytování pro Vaši zimní i letní dovolenou. Dovolená se psem Hradec Králové - tematický katalog ubytování. Hradec Králové. tel. Atevi64@sonic-project.eu Nabízím diskrétní apartmán. Je to samostatný byt v suterenu rodinné vily. K dispozici je ložnice s dvoulůžkem, tv, relaxační místnost s vanou pro dva, vybavená kuchyňka, sprchový kout s WC. Dále jsou k dispozici jsou ručníky, hygienické potřeby, koupelové pěny, svíčky. Ubytování v soukromí,v apartmánu 2+KK, s balkonem v nově vybudovaném uzavřeném bytovém komplexu s vlastním parkovištěm. Celková max. kapacita objektu je 6lůžek včetně přistýlek. Nachází se v klidné obytné. privát hradec králové české ložnice

Privát hradec králové české ložnice -

Roubenka dvoupatrová chalupa s několika ložnicemi, kuchyní a vlastním sociálním zařízením. Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci. Zadejte termín a můžete začít!

Privát hradec králové české ložnice -

Privát Daniela se nachází u lesa v klidné části Radvanic v Jestřebích horách, metrů od lyžařského areálu. Jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, ale i odpočinek u vody. Další služby Další služby Zapuštěný venkovní bazén 10 x 5m s osvětlením. Sauna Lázně Bělohrad, Jičín.

Videos

Prodej bytu 3+1, 78 m², třída Edvarda Beneše Privát Daniela se nachází u lesa v klidné části Radvanic v Jestřebích horách, metrů od lyžařského areálu. Nabízí zahradu Radvanice , Radvanice, , Česká republika – Vynikající lokalita – ukázat mapu Privát Daniela leží metrů od lyžařského areálu Radvanice a 7 km od lyžařského areálu Petříkovice. Byt V Klidu je apartmán v centru Hradce Králové, přímo u Labe. Má 45 m², šatnu a malý balkon. Zvýšené přízemí. Apartmán nabízí ubytování pro 1 až 2 osoby. Ložnice a pokoje: Z předsíně jsou samostatné vchody do koupelny, toalety, obytného pokoje s kuchyní a ložnice s šatnou. Pokoj s kuchyní je orientován k řece. říjen Privat Miláno. Horní Nová Ves č.p. 58, Lázně Bělohrad km od centra Lázně Bělohrad. Upravit hotel. 0df02ae9cee1fae6d5eed49djpg. f2bded1d77fejpg. sonic-project.eu d91c8ca0abfdjpg.

0 Replies to “Privát hradec králové české ložnice”

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *